İSSALON MOBİLYA

İssalon Mobilya Logo

www.issalon.com.tr
Tel: 0216 527 81 84
Email: issalonmobilya@gmail.com
Instagram: issalonluxury
Instagram: issalonmobilya_
Adres: Eskişehir Mah. Haseki Sk. No:34/1 Y. Dudullu, Ümraniye, İstanbul

İSSALON MOBİLYA

İssalon Mobilya 2008 yılında mobilya fason üretiminde faaliyet göstermiş olup İsmail CENBER tarafından 2019 yılında İstanbul’da atölye bazında ilk üretim alanını kurarak mobilya sektörüne adım attı ve İSSALON MOBİLYA ismini aldı. İlerleyen süreçte hızla gelişen ve büyüyen İSSALON MOBİLYA 2021 yılında üreticiden son tüketiciye aracısız Fabrika Satış Mağazalarını kurdu. Yemek odası, konsol, tv ünite, yatak odası, karyola, dolap, sehpa vb. ürünlerin imalatını yapmaktadır.

MİSYON
Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek mobilya sektöründe bir numara olmak.

VİZYON
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerinde bulunan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’ye döviz girdisi kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurt içinde ve yurt dışında lider bir firma olmaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KÖPRÜCÜ TEKSTİL

Satış Noktası: Yukarı Dudullu Mahalesi, Necip Fazıl Bulvarı KEYAP Sitesi C1 Blok No:44/40 Ümraniye/İstanbul