2024 İSTANBUL MOBİLYA FUARI BAŞLADI

IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bugün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Türk ve dünya mobilya sektörünün hazır bulunduğu fuar, MOSFED Başkanı Sayın Ahmet Güleç’in açılış konuşması ile başladı.
Ticaret Bakanı Sayın Prof. Dr. Ömer Bolat, İstanbul Valisi Sayın Davut Gül, TİM Başkanı Sayın Mustafa Gültepe, ITO Başkanı Sayın Şekib Avdagiç ve EFIC Başkanı Sayın Edi Snaidero’nun da konuşma yaptığı açılış törenine ilgi yoğundu.
Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Gürcan, Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Özgür Volkan Ağar, Kayseri Valisi Sayın Gökmen Çiçek, Kayseri Milletvekili Sayın Şaban Çopuroğlu, Kayseri Milletvekili Sayın Hulusi Akar, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürü Sayın Mehmet Ali Kılıçkaya, MOBSAD Başkanı Nuri Gürcan’ın yanı sıra mobilya kağıt ve orman ürünleri ihracatçı birlik başkanları, MOSFED üyesi derneklerin başkanları, sanayi ve ticaret odası başkanları, mobilya sektörünün paydaş derneklerinin başkanları, EFIC yönetim kurulu üyeleri ve katılımcılar da açılış töreninde yer aldı.
Kurdele kesiminin ardından açılan fuar, 28 Ocak tarihine kadar İstanbul Fuar Merkezi ile TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki 26 salonda ziyaretçilerini ağırlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MOBSAD ÜYELERİMİZE, PLAKETLERİNİ TAKDİM ETTİK

Mobsad Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Nuri GÜRCAN ve Yönetim kurulu üyelerimiz, Fuara katılan MOBSAD Üyelerimizi …