YILKA LUXURY FURNITURE

Yılka Luxury Furniture

www.yilka.com.tr
muhasebe@yilka.com.tr
Tel: 0312 353 66 74
Instagram: yilkamobilya

Fabrika Adres
Önder Mah. Tezcan Cad. No:36
Altındağ/ANKARA

YILKA LUXURY FURNITURE

1969 yılında kurulan Yılka, tasarım ve Pazar trendlerini takip ederek günümüze kadar her devrin yenilikçi ve modern markası imajını korumaya çalışıyor. Gerek üretimde gerekse tasarım dünyasında pazarın ilerisinde bir vizyon gösteren Yılka; yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle tecrübesini yaşam alanlarının her yerine taşıyor. Son derece lüks ve elegant ürün gamıyla ve seçkin müşterileriyle mobilya sektöründe kanaat önderi olmak için var gücüyle çalışan Yılka, tasarım trendlerini belirlemeyi ve Türkiye mobilyasının tüm Dünyadaki marka elçisi olmak için daima bir adım ileriyi hedefliyor. Bu amaçta firmamız 10.000 metrekare kapalı üretim alanı ile ağırlıklı Orta Doğu Afrika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Türkiye pazarında ve hedef pazarda marka bilinirliğimizi artırarak, tecrübeyi teknolojiyle buluşturmak ve kendimizi yenilenen Dünyanın içinde konumlandırmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışan uzman kadromuzla çizdiğimiz yol haritasıyla ilerliyoruz. İşimizi sevmenin verdiği motivasyonla yaşam alanlarında konforun, lüksün ve kalitenin öncelikli tercihi olarak kalmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ

Dünya mobilya pazarında Türkiye mobilyasının marka elçisi olabilmek adına; sık sık kendimizi geliştiriyor, üretim teknolojilerini takip ediyor ve tecrübemizi tüm bu organizasyonu sağlamaya kanalize ediyoruz. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarıyla; misafirlerimizin isteklerine en lüks cevapları uzmanca vermek istiyoruz.