VALERNO LUXURY PHILOSOPHY

Velerno Luxury Philosophy Logo

www.valernomobilya.com.tr
Tel: 0312 351 40 45
Email: iletisim@valernomobilya.com.tr
Instagram: valernomobilya
Adres: Önder Mahallesi Ereğli Caddesi No: 59/A 06165 Altındağ, Ankara

VALERNO LUXURY PHILOSOPHY

1993 yılından günümüze ürettiği, metal ve ahşabın bir arada kullanıldığı, mobilya ve aksesuarlar ile mobilya sektöründeki tecrübe ve birikimlerini markalaştırma amacı ile Valerno Luxury Mobilya günümüzde, üretim ve satışlarına devam etmektedir. Lüks yaşam alanları, ahşap ve dekorasyon konusunda tam teşekküllü üretim tesisleri ile entegre, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve tedarik çözümleri sunan tamamen sorunsuz bir yaklaşıma sahiptir. Üretimler 5500 m2’lik Akyurt, Ankara, Türkiye’de bulunan profesyonel üretim tesisinde, Uzman iç mimari ekibimizin tasarladığı, mesleğine yıllarını vermiş, metal, ahşap, döşeme ve cila ustalarının maharetli ellerinden çıkan ürünler, bugün birçok seçkin yaşam ve çalışma alanına şıklığı, estetiği ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Valerno’nun kendi bünyesinde ürettiği kapılar, duvar panelleri ve dolapları kullanarak gerçekleştirdiği iç dekorasyon projelerinin yanı sıra, Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok otel, yalı, restoran, rezidans ve ofis ve  mağaza gibi yüksek ölçekli projeler Valerno’nun çözüm ortaklığı ile üretilerek gerçekleşmiştir. Valerno mimari projeler için; tasarım, danışmanlık ve üretim çözümlerin lider sağlayıcısıdır. Ürünler, model ve malzemelerine göre zengin cila, kaplama ve renk yelpazesinde sunulur. Tercihler doğrultusunda, yüksek kalitede deri ve kumaş döşemeleri dâhil olmak üzere, hem ahşabın hem de metalin üretimi aynı tesiste yapılmaktadır.

Banyo gruplarında farklı satış noktaları oluşturan Valerno;
bugün Fas, Azerbaycan, Rusya, Irak, İran, Almanya, Dubai ve Türkiye’nin çeşitli noktalarında satış hizmetleri devam etmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2024 İSTANBUL MOBİLYA FUARI BAŞLADI

IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bugün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Türk ve dünya …