SHERWOOD

SHERWOOD

Fabrika Adres
Güneşevler Mah. Malazgirt Cad. No:133
Altındağ / ANKARA

SHERWOOD

1985 yılında Ankara’da kurulan Sherwood Mobilya, bugün country ve masif mobilyanın Türkiye’deki lider şirketlerinden biri konumundadır. Üretimine Ankara’da devam eden şirketin ayrıca Ankara ve İstanbul’da da mağazaları bulunmaktadır.

Sherwood Mobilya, ahşap mobilyalarına kazandırdığı karakteristik izlenimlerin yanı sıra ‘’The Way Of Country Living’’ sloganıyla proje departmanını güçlendirip kompleks mekanlar yaratmayı da hedefliyor. Sherwood mimari projeler için; tasarım, danışmanlık ve anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Sahip olduğu tecrübe ve deneyim, markaya; müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için özel bir avantaj sağlamıştır.

MİSYON

Temel değerlerimizden ödün vermeden, her yapılan işin mükemmelini, kalite bilinciyle tüketicilere arz etmek, taleplere teknolojik imkanlar ve piyasa gücünü sonuna kadar kullanarak profesyonel çözümler bulup önermek, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi süreklilik çerçevesinde en üst düzeyde tutabilmek adına çalışmaktadır.

VİZYON

Sahip olduğumuz tecrübe ve piyasa gücünü kullanarak; kaliteli, güvenirliği yüksek, her zaman piyasada var olacak hizmet paketlerinin yanı sıra, alternatif paketlerle adından söz ettiren marka bilinirliğini arttıracak etkin projelerle tüm dünyanın takdir ettiği, büyük ve güçlü bir proje – uygulama ağına sahip, değerlere bağlı ve saygılı, uzun süreli büyük bir kurum olarak varlığımızı nesiller boyu sürdürmektir.