PIER MOBİLYA

Pier Koltuk Logo

www.piermobilya.com
pierkoltuk@hotmail.com
Instagram: pierkoltuk
Tel: 0312 353 22 30
ÜRETİM YERİ: Köyceğiz Sk. No:14/7 Siteler-ANKARA

Satış Noktaları:
Ereğli Cd. No:96 Siteler-ANKARA

Genel Merkez – Fabrika Adresi:
Köyceğiz Sk. No:14/7 Siteler-ANKARA

PIER MOBİLYA

Ankara Siteler’de faaliyet gösteren firmamız, mobilya imalat ve satışı üzerine hizmet vermektedir.

Koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, otel koltukları, restaurant sandalye ve koltukları üretim ve satışını yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda proje bazlı işler gerçekleştirmekteyiz.

Zengin ürün yelpazemiz ile koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, otel koltukları, restaurant sandalye ve koltuklarında birbirinden özel, farklı ve şık tasarımları mağazamızda bulabilirsiniz. Amacımız gerek bireysel müşterilerimize, gerekse otel, restaurant vb. kurumsal müşterilerimize ihtiyaç ve beğenileri doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaktır.

İmalatımızda kaliteli malzemeler kullanılarak, kaliteli işçilikle kaliteli ürünlerin ortaya çıkarılması hedeflenmektedir. Sağlamlık, fonksiyonellik ve kaliteden ödün vermeden estetik ve şık ürünleri uygun bütçelerle sunmak, kalitemizi her geçen gün artırarak sürekli ileriye gitmek prensibi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daimi müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda imalat ve satışını yaptığımız ürünlerimizle yaşam mekanlarınıza değer katmaktan onur duyacağız.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2024 İSTANBUL MOBİLYA FUARI BAŞLADI

IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bugün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Türk ve dünya …