PAÇAVRA INTEROR


www.pacavra.com.tr
info@pacavratekstil.com
Instagram: pacavrainterior
Tel: +90 (216) 526 40 70
Faks: +90 (216) 527 60 90

Üretim Yeri: Yukarı Dudullu Mah. Ecip Fazıl Bulvarı Keyap Sitesi K:1 Blok No:44/170 Ümraniye / İst.

Satış Noktaları:
Ankara

Sektör faaliyetine 2017 yılında başlayan firma, döşemelik kumaş, perdelik kumaş ve ev dekorasyon ürünlerinde sektöre yön veren öncü kuruluşlardandır. Sektörde 15-20 yıl arasında çekirdekten yetişerek, piyasanın yeniliklerini her daim yakından takip eden kurucu ortaklardan oluşmaktadır.

Genel Merkez – Fabrika Adresi
Y.Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı Keresteciler (Keyap) Sitesi K1 Blok No:44/170 Ümraniye / İstanbul

PAÇAVRA INTERIOR

Sektör faaliyetine 2017 yılında başlayan firmamız döşemelik kumaş, perdelik kumaş ve ev dekorasyon ürünlerinde sektöre yön veren öncü kuruluşlardandır.

Sektörde 15-20 yıl arasında çekirdekten yetişerek, piyasanın yeniliklerini her daim yakından takip eden kurucu ortaklardan oluşmaktadır. Kendi tasarımlarını döşemelik kumaş olarak hayata geçiren firmamız mobilya (furniture) tasarımların öncüsü olmuştur. Her daim ürün gamını taze tutarak tedarikçi ve tüketicilerine kaliteyi sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen birçok mobilya (furniture) firmalarına döşemelik kumaş da hizmet vererek yeniliklere imza atmıştır.

İsmini geçmişten gelen eski kumaşlardan alan firma başlığımız (Paçavra) markalaşma yolunda kendini her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Günlük yaşantımızda, hayatımızda olan mobilyalar ve perdeler göz önünde olduğu sürece Paçavra İnterior sizlere her zaman yeniyi ve kaliteyi sunacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2024 İSTANBUL MOBİLYA FUARI BAŞLADI

IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bugün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Türk ve dünya …