MLIVE 19. SAYISI İLE BAYİLERDE

Derneğimiz MOBSAD’ın yayını olarak başladığı hayatına sektörün en önemli ev ve yaşam tarzı dergilerinden biri olarak devam eden Mlive 19. sayısı ile tüm seçkin bayilerde yerini aldı.

Sektörün en önemli fuarı İMOB’un ardınndan değerlendirmeler en güncel dosya konusunu oluştururken, trendsetter Edelkoort röpörtajı genç tasarımcılara yol gösterecek detaylar içeriyor. Düzenli olarak yayınladığımız bölümlerden dekoratöre sorun yine evimize uygun dekorasyonu mevcut mobilyalarımıza çok az eklemelerle nasıl bulabileceğimizi gösteriyor. Stil sayfalarında damask ve denim etkisini işleyen kompozisyonlarımız ezber bozacak cinsten kareleri yanyana getirdi.

Sinema dünyası, Oscar ödülleri ve mobilya tasarımını birlikte işleyen 1940’lar hafızalarımızda hala taze anılara da sımsıcak dokunuşlar getiriyor. Yine yerli ve yabancı dizilerin penceresinden mobilya ve tasarım ile bugünün dünyası özel bölümümüz hep görüp gözardı ettiğimiz önemli detayları göz önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MLIVE 29. SAYISI BAYİLERDE

Sonbahar Renklerinin Eşsiz Dansı. Mirage Mobilya’dan Bakü’de Özel Bir Proje. Trendleri Belirleyen Maison&Object. Ev Dekorlarında …