METİN AKPINAR AY DOLAP


www.aydolap.com
fabrika@aydolap.com
Instagram: metinakpinaraydolapkazasker
Tel: +90 (216) 660 0391
Faks: +90 (216) 660 0393

Üretim Yeri: İstanbul

Satış Noktaları:
Çankaya, İzmir Alsancak, İstanbul Bahçeşehir, Skyland AVM, Bağdat Caddesi, Beşiktaş, Caddebostan, Modoko, Etiler, Erenköy, Kazasker, Fenerbahçe, Nişantaşı, Masko, Kozyatağı, Kızıltoprak

1997 yılında Türkiye’de ilk defa ray dolap projelendirmeye ve üretmeye başlayan firma bugün, Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren Show roomlarıyla bir evin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek projeler üretmeye devam ediyor. Uzman mimar kadrosuyla çok sayıda dolap ve kapak alternatifleri, geniş malzeme ve renk seçenekleriyle yatak odalarını, çalışma mekanlarını, portmantolarını ve bütün yaşam alanlarını şık ve pratik hale getiriyor.

Genel Merkez – Fabrika Adresi
Ferhatpaşa Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:64 Ataşehir, İstanbul

METİN AKPINAR AY DOLAP TASARIM UYGULAMA

1997 yılında Türkiye’de ilk defa ray dolap projelendirmeye ve üretmeye başlayan firmamız bugün, Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren Show roomlarıyla zevkinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek projeler üretmeye devam ediyor.

Uzman mimar kadromuzla çok sayıda dolap ve kapak alternatifleri, geniş malzeme ve renk seçenekleriyle yatak odalarınızı, çalışma mekanlarınızı, portmantolarınızı ve bütün yaşam alanlarınızı şık ve pratik hale getiriyoruz.

Üretimimizde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve emniyetini ön planda tutuyoruz. Ağırlıklı olarak ithal bağlantı elemanları ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Faaliyetler
Dolap sistemleri

Ürün Tipleri
Ray dolap, aynalı dolap

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2024 İSTANBUL MOBİLYA FUARI BAŞLADI

IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bugün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Türk ve dünya …