İTO – İSO ÇALIŞMA GRUBU ADAYLARIMIZ

Amacımız Türk Mobilyasını Dünya’da daha çok tanıtmak, prestijini her geçen gün arttırmak ve yükseltmek.

Sektörümüzü daha ileriye taşımak adına İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve İstanbul Sanayi Odası (İSO) seçimlerinde meslektaşlarımızın sesi olmaya, sektörler birlikteliğini korumak adına,

İTO 71 NO’LU KOMİTE ÇALIŞMA GRUBU ADAYLARIMIZ,

MOBSAD YK Üyesi Sn. Harun KARAHAN
Sofaline Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti.
Sofaline Mobilya 25 yıl önce hafif-mekansal ve renk algısını uygun şekilde ve profesyonel olarak birleştirmek ve bu süreçte müşteri taleplerine mükemmeliyetçi şekilde yanıt vermek amacıyla kurulmuştur. Bu entegrasyonu kusursuz hale getirmek için, art decodan minimal tarza, neoklasikten modern-rustik ve avangarda kadar tüm mobilya stilleri dikkate alınmakta ve projelere uygulanmaktadır.

MOBSAD Üyesi Sn. Ayhan DOĞAN
Hakan Ayhan Oturma Grupları Mobilya ve Ev Tekstili San Tic. Ltd. Şti.
1993 yılından bugüne, değişmeyen heyecanımızla Hakan&Ayhan Mobilya iki genç ustanın hayallerinin ötesinde çok çalışarak birbirlerine tam inanç ve güvenle başladıkları döşeme atölyesinden bugüne gelen 30 yılın hikayesidir.

MOBSAD YK Üyesi Sn. Yaşar ÖNER
Metin Akpınar Raylı Dolap İnş. Tur. İth. İhr. San. Ltd. Şti.
1997 Yılında Türkiye’de ilk defa ray dolap projelendirme ve üretmeye başlayan firmamız bugün Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren showroomlarıyla zevkinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek projeler üretmeye devam ediyor.

İSO 25 NO’LU KOMİTE ÇALIŞMA GRUBU ADAYLARIMIZ,

MOBSAD YK Başkanı, MOSFED YK Başkan Yrd. SN. Nuri GÜRCAN
Mirage Mobilya Dekorasyon ve Mimarlık

Mobilya ve Proje Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren ve konusunda uluslararası pazarda saygın bir yer edinmiş MIRAGE, ürünlerinde daima ön planda olan estetik ve kalite anlayışını, mimari bakış açısı ve usta ellerin becerisi ile harmanlayarak geleceği taşımaktadır.

MOBSAD YK Üyesi Sn. Mehmet GÖRGÜLÜ
Görgülü Koltuk ve Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.

1998 yılında İstanbul’da kurulan Viale Mobilya A.Ş. lüks mobilya grupları ile sektördeki ilklerin firmasıdır. Estetik çizgilerin gün yüzüne çıktığı koleksiyonları oluşturur. Kaliteden ödün vermeyen, çalışma prensipleri, genç ve dinamik yönetimiyle, Dünya mobilya devleri arasına adını yazdıran Viale Furniture, Klasik ve Avangarde – Art Deco – Klasik tarz oturma gruplarına getirdiği sıra dışı yorumla, alanında trend bir marka olmanın gururunu yaşıyor.

MOBSAD Üyesi Sn. Emrah İNCİR
İnka Mobilya Bay Osman İncir Mobilya Dekorasyon Tasarım İnş. İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

Avangart ve Klasik mobilya sektöründe hizmet veren İnka Mobilya, 30 seneyi geride bırakmanın güvencesi ve mutluluğu içerisinde müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak büyümeye devam ediyor. Gerek Ar-Ge departmanı ile gerekse konusunda uzman mimari kadrosu ile müşterilerine hizmet veren İnka Mobilya, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atıyor.
4500 metrekare alana yayılan İnka Mobilya fabrikasında başlayan ağacın serüveni, usta ellerde yaşam bularak dekoratif ve estetik dokunuşlarla Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanına gönderiliyor.
“Hayallerimiz doğrultusunda tasarlanan klasik mobilyayı üretiyoruz” sloganı ile yeni koleksiyon hazırlıklarına devam eden İnka, aynı zamanda kendi bünyesinde bulunan mimari grup ile proje bazlı dekorasyon işlerini de başarı ile sürdürüyor.

MOBSAD Üyesi Sn. Serdal MACİT
Macitler Mobilya Mimarlık San. Tic. Ltd. Şti.

1993 ten beri MACİTLER…
Macitler mobilya 1993 yılından beri farklı bakış açısı ve yenilikçi tarzıyla sektöre yön veren markalardandır. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serdal Macit’in vizyoner yapısının tamamıyla yansıdığı Macitler Mobilya markalaşma sürecindeki yatırımlarıyla adından söz ettirmektedir. Macitler Mobilya günümüzde modern mobilya ve tasarım odaklı anlayışın öncülerindendir.

MOBSAD Üyesi Sn. Ersin KILIÇASLAN
Erdal Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.

50 yıl önce başladı Lucca’nın hikayesi. Sonrasında yıllar tecrübeyle ustalığı birleştirdi ve 1964 yılında çıkılan bu yolculuğa Lucca adını koydu. İstanbul’da 6 bin metrekarelik tesise sahip olan Lucca; bugün modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürün gamıyla, yaşam alanlarında huzur, yaratıcılık ve güven arayan herkesin başköşesinde yer alacağı anı bekliyor.

MOBSAD Üyesi Sn. Hüsamettin ÖRS
Active Mobilya San. Tic. Ltd. Şti.
1989 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan Active Mobilya klasik, avangarde ve artdeco tarzda geniş ürün yelpazesine sahip koltuk takımları, yemek ve yatak odaları üretir. Kurulduğu günden bu yana mobilya alanında uzman, işine gönül veren ve heyecanını sürekli taze tutan kadrosuyla çağın ihtiyaçlarına uygun, özgün yaşam alanları tasarlar.

İSO 24 NO’LU KOMİTE ÇALIŞMA GRUBU ADAYLARIMIZ,

MOBSAD YK Başkan Yrd. Sn. Davut KARAÇAK
TD TECH DESIGN MOBİLYA San. Tic. A.Ş / LODA MOBİLYA

Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak 1978 Kars doğumludur. Davut Karaçak, aktif iş yaşamının yanı sıra; MOSDER Başkan Yardımcılığı, NHD Group Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, MOBSAD Başkan Yardımcısı, İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyeliği, Sınırlı Sorumlu İstanbul Mobilya Sanayicileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini de yürütmektedir. Davut Karaçak, kurucusu olduğu ve 2000 yılından bu yana mobilya sektöründe faaliyet göstermekte olan Tech Design iştiraki olarak Loda markasını hayata geçirmiştir. İlk şubesini 2013 yılında İstanbul’da açan Loda Mobilya’nın Modoko, Masko, Bostancı, İzmir ve Kocaeli’nde showroomları bulunmaktadır. Yurt dışında da ABD , Rusya , Dubai gibi önemli birçok şehirde mağazaları olan Loda, hızlı bir şekilde global marka olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

MOBSAD Üyesi Sn. Abdurrahman UZUN
ZİVELLA MOBİLYA İNŞAAT San. Tic. Ltd. Şti.

1979 yılında Rize’de doğdu. 1999 yılında kardeşi ile Mesut Mobilya’yı kuran Uzun, 2000 yılında Gürcistan’a yaptığı ihracatla, ticari faaliyetlerini yurt dışına taşımıştır. 2004 yılında Azerbaycan Bakü’de mağaza açmış ve 6 yıl boyunca burada çalışmıştır. 2010 yılında Türkiye’ye dönen Abdurrahman Uzun, 2012 yılında üretime odaklanmış ve kendi fabrikasında üretime başlamıştır. 2016 yılında Zivella markasını, tasarım odaklı bir kurum haline getiren Abdurrahman Uzun, şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. 2017-2019 yılları arasında DEİK Burundi İş Konseyi Başkanlığı görevinde bulunan Uzun, 2012 yılından bu yana Azerbaycan Franklin Covey’in Yatırımcı Ortaklığı görevini de üstlenmektedir. MÜSİAD’ın Yönetim Kurulu Üyesi olan Uzun aynı zamanda startup.co’nun yatırımcıları ve 20H₂O Invest’in de kurucu ortakları arasında yer almaktadır. Abdurrahman Uzun evli ve iki kız çocuk babasıdır.

MOBSAD Üyesi Sn. Ercan Nurkat KOCA
CADI DESIGN
1971 yılında İstanbul’da doğdu. Çeşitli yıllarda MOBSAD, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul İhracatçılar Birliği, EVFED gibi kuruluşlarda görev aldı. Evli ve iki çocuk sahibi olan Ercan Nurkat KOCA 2006 yılında CADI markasını kurdu. İhracat odaklı çalışan CADI; teknolojik alt yapısı ile yüksek adetli ürünler üretmektedir.

MOBSAD Üyesi Sn. Mehmetemin KAYA
EMİNKAYA MOBİLYA DEKORASYON TURİZM İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

1966 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Endüstri Meslek Lisesi Ağaç İşleri bölümü üzerine tamamlayıp, 1988 yılında İstanbul’da Eminkaya Mobilya Dekorasyon Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şirketini kurmuştur. Emin Kaya Mobilya toptan olarak döşemeli ürün grubunda hizmet vermeye başlamış olup 2015 yılında Emin Kaya Mobilya bünyesi altında Navelli markasını kurarak perakende satış ağının genişletilip mobilya grubunuda dahil ederek ilerleme kaydetmektedir. Firmanın halen Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini idame ettirmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EVFED 4. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

EVFED – Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Hilton Mall of …