Coco Luxury

Coco Luxury Logo

http://www.yavuzlarmobilya.com
muhasebe@cocoluxury.com.tr
Instagram: cocoluxuryfurniture
Tel: 0224 714 86 47

Üretim Yeri: Yeniceköy Mah. Mobilya Cad. No:33/2 Kat No:1 İnegöl / Bursa

Satış Noktaları:
Fabrika; Bursa / İnegöl / Mobilyum Avm Yanı

Kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan Yavuzlar Mobilya, hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir. Tasarımlarında farklılık ve yenilikçi anlayışa büyük özen gösteren Yavuzlar Mobilya, kalitede üst seviyeyi önde tutarak aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Genel Merkez – Fabrika Adresi
Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cad. No:17 İnegöl, Bursa

YAVUZLAR KOLTUK TAŞIMACILIK MOBİLYA SAN VE TİC LTD ŞTİ

Kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve güveni esas alan şirketimiz her geçen gün büyüyerek hizmette kalite ve güven esasına dayanarak büyümeyi hedeflemektedir. Tasarımlarında farklılık ve yenilikçi anlayışa büyük özen gösteren Yavuzlar Mobilya kalitede üst seviyeyi önde tutarak aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

İnsanı ve aileyi ön planda tutarak, müşterilerimizin memnuniyetini; onların yaşam stillerine uygun, farklı ve kaliteli ürünler üreterek, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile sunmaktır.

Sunduğumuz hizmetlerde, üretimden, müşteri iletişimine kadar, bütün aşamalara global standartları yerleştirerek bir dünya markası yaratmak ve Klasik Mobilya sektörünün lideri olarak gelecekte de müşteri ihtiyaçlarını yüksek seviyede karşılamaktır.

Faaliyetler
Klasik ev mobilyaları ve dekorasyon

Ürün Tipleri
Yemek, yatak, oturma odaları, TV üniteleri, dekorasyon

Satış
Toptan & Perakende