ARITAY MOBİLYA

Arıtay Mobilya

Fabrika Adres
Muratçeşme Mah. Eski Silivri Cad. No: 72/A
Mimarsinan/Büyükçekmece/İstanbul

ARITAY MOBİLYA

1965 yılında kapalıçarşı’da ticari hayatına başlayan Yönetim Kurulu Başkanımız Nejdet Sonduruç 1980 yılında Bayrampaşa’da Sürat Mobilya’yı kurdu. Burada sadece toptan koltuk satışı yapmaktaydı. 1994 yılında Arıtay Mobilya markasıyla Büyükçekmece’de 2500 metrekarelik fabrika satış mağazasını açtı. Koltuk üretiminin yanı sıra ham olarak aldığı yemek odası, yatak odası gibi ev mobilyalarını mağazasında satmaya başladı.

2004 yılında fabrika binasını büyütüp, 5500 metrekarelik kapalı alana ulaşmış ve buna ilave olarak yine Büyükçekmece E-5 karayolu üzerinde 5000 metrekarelik şu anki satış mağazasını açmıştır.

Günümüzde ağırlıklı olarak dekorasyon işleri yapmakta olan firmamız, kendi bünyesindeki mimarlık ofisi ile müşterilerine mimari ve iç mimari hizmet vermekte olup tüm mobilya üretimini fabrikasında yapmaktadır. 33 kişilik kadrosuyla yemek odası, yatak odası, koltuk takımı gibi ürünler ile ev, ofis, butik, hotel dekorasyonu alanında profesyonelleşmiştir.

Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve hizmeti ilke edinmiş olan firmamız; başarı seviyesini daima üst sırada tutmak amacı ile kendisini ve ürünlerini sürekli geliştirerek, hizmet kalitesini devamlı olarak yukarıda tutmayı amaçlıyor.