MOBSAD ÜYESİ ZIVELLA’NIN LONDRA MAĞAZASI AÇILDI

Azerbaycan’dan sonra yurt dışındaki ikinci mağazasını İngiltere’de açan Zivella büyümesini sürdürüyor. Zivella Londra mağazasında, bekleme alanları başta olmak üzere yeni nesil çalışma ortamlarına yönelik çözümler sunuyor.

Yeni nesil çalışma ortamları, bekleme alanları ve mekanların değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Zivella, yurt dışı yatırımlarına devam ediyor. Bakü mağazası ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki (BAE, Belçika, Fas, Hollanda, İsveç, Lüksemburg, Mısır, Suudi Arabistan) temsilciliklerine Londra mağazasını ekleyen Zivella, 400 m2 alanda farklı sektörlere yönelik tasarımlarını ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Londra’da açtıkları mağazaya ve yurt dışı yatırımlarına ilişkin olarak Zivella Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Uzun “Yurt içinde Ankara, Antalya, İstanbul, Konya ve Rize’de yurt dışında Bakü’de yer alan mağazalarımız, yurt dışında sekiz ülkede bulunan temsilciliklerimiz ile tasarımlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz. 20’nci yıl hedeflerimiz içinde Londra mağazamızı açmak vardı. Bu hedefimizi hayata geçirmek memnuniyet verici. 2020’de ihracat oranımızı %40 arttırmayı ve 2021’de yurt dışı mağazalarımıza bir tane daha eklemeyi hedefliyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ELVE LUXURY ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında Elve Luxury – Sn. Muttalip KARTAL ziyaret edilmiş olup, Elve Luxury’ye …