ÜYEMİZ LODA MOBİLYA VE AREL ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİYLE MOBİLYA TASARIM YARIŞMASI

Loda Mobilya tasarım konusunda gençlerin vizyonuna ve yenilikçi bakış açısına inanıyor ve Arel Üniversitesi ile beraber yürüttüğü Mobilya Tasarım Yarışmasıyla genç yetenekleri destekliyor.

Arel Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü öğrencilerinin katılacağı mobilya tasarım yarışması için son teslim tarihi 9 Ocak 2020! Daha fazla bilgi için Arel Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü duyuru sayfasını takip edebilirsiniz.

Detaylar ve Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayınız

LODA MOBİLYA’nın, tasarım yarışması hakkındaki paylaşımı:

Çizimler Tasarım Öyküsüne Dönüşüyor…

Kimler fark yaratır, kimler ilham verir? Önemli olan yenilikleri takip etmek midir yoksa takip edilen yeniliklerin öncüsü olmak mıdır? Biz Loda Mobilya olarak her zaman hayallerinde sınır tanımayan ve çizginin dışına çıkabilen tasarımların fark yarattığına ve ilham verdiğine inanıyoruz.

Bu kapsamda hayallerinin peşinden gidebilen, özgün ve cesur olabilen genç yeteneklere destek olmak için Arel Üniversitesi ile bir tasarım yarışması düzenliyoruz. Amacımız vizyoner ve yenilikçi bakış açısıyla tasarımda kendine özgü bir anlayış ortaya koyan genç yeteneklerin dizaynlarını gerçeğe dönüştürebilmek. Tekdüze ve klasik normların ötesini görebilen taze fikirleri hayata geçirebilmektir. Bu noktada Arel Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi öğrencilerine, çizimlerin tasarım öyküsüne dönüşeceği Mobilya Tasarım Yarışması’nda başarılar diliyorum.

Saygılarımla Davut Karaçak…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MOBSAD GELENEKSEL İFTAR DAVETİ

Mobsad geleneksel iftar davetimize katılan çok kıymetli misafirlerimize teşekkür ederiz.