ÜÇ ÜLKE SEYAHATİ

1-5 Eylül 2013 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde düzenlenen Mobitex fuarına info standı ile katılan MOBSAD Dış Ticaret Departmanı, fuar sebebiyle başladığı yurt dışı seyahatini Bahreyn ve Katar’ı da ziyaret ederek tamamladı.

Fuarın en şık standına sahip üyemiz WOISS Mobilya’nın da katılımcı olarak bulunduğu Mobitex fuarında MOBSAD, ziyaretçilere derneğimizi tanıtarak ismimizi bir ülkeye daha taşımış oldu. Riyad’da bulunan süre zarfında eş zamanlı yerinde pazar araştırması ve showroom ziyaretlerini sürdüren temsilcimiz Bahadır Özen fuarın bitimine müteakip Suudi Arabistan dahilinde Riyad’a ek olarak Dammam şehrini de ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kasım ayında yapılacak Cidde Index Fuarı ile Cidde’ye de gidecek olan ekibimiz, bu üç önemli şehirde yaptıkları Pazar araştırması ile üyelerimize sektör ve ülke hakkında  kapsamlı rapor sunmuş olacaktır.

Riyad ve Dammam’a yapılan seyahati takiben Bahreyn ve Katar’a da geçerek ve özellikle Manama ve Doha şehirleri hakkında pazar araştırmasını sürdürmekte olan ekibimiz, kasım ayında yapılacak Cidde fuarından önce belirtilen yerleri tekrar ziyaret edip körfez ülkelerine yapılacak ihracatta üyelerimize önemli ölçüde ışık tutmuş olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MARLETH.CO ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında, Yönetim Kurulu Toplantımız Marleth.co – Sn. Büşra Üstün’ün ev sahipliğinde bu …