TÜRK MOBİLYACILAR “HEARTMADE FURNITURE” PLATFORMUYLA DÜNYAYA AÇILACAK

Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSFED), Türk mobilyasının dünyanın her yerinden 365 gün boyunca ulaşılabilir olmasını sağlamak, sektörü erişilebilir ve pazarlanabilir nitelikte canlı tutmak amacıyla “Heartmade Furniture (Kalple Yapılan Mobilya)” platformunu hayata geçiriyor.

Türkiye’de mobilya üreten tüm işletmelere açık olacak ve sektörün dijital kütüphanesi işlevini görecek dijital pazar; teknoloji, tasarım ve pazarlama uçlarının birleşerek en üst düzeyde sunulduğu bir platform olacak.

Dünyanın dört bir yanındaki ithalatçıların Türk mobilya üreticilerine ulaşmasını sağlayacak Heartmade Furniture (www.heartmadefurniture.com), Ocak 2023’te kullanıma açılacak.

Türk mobilyasının karakterini, ruhunu, vizyonunu ve ulusal kaliteyi uluslararası bir arenada tek bir merkez noktadan yaşanabilir bir ekosisteme dönüştürecek platform, sektörün çekim gücünü 365 gün tüm dinamikleri ile erişilebilir ve pazarlanabilir nitelikte canlı tutacak.

Platform; Etkileşimli Harita Motoru sayesinde her bir markayı kendine özel karakteri ile global pazarda erişilebilir bir görünüme taşıyacak. Çoklu Dil Seçeneği, İnteraktif Ürün ve Katalog Havuzu, Proje ve Haber Akış Yönetimi, Fuar Planlamaları ve Teknik Tasarım Araçları gibi birçok fonksiyonel özelliği de içinde barındıran platform, teknoloji, tasarım ve pazarlama uçlarını birleşerek en üst düzeyde sunulduğu dijital bir pazar niteliği taşıyacak.

Platform, Türkiye mobilya sektörünün en akıllı arama motoru olmayı hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MOBSAD 2024 YILI 8. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DAVET MEKTUBU

MOBİLYA SANAYİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ2024 YILI 8. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DAVET MEKTUBU Dernek Yönetim …