STARMOBİ

Starmobi Logo

www.starmobi.net
info@starmobi.net
Instagram: starmobi_mobilya
Tel: 0212 675 08 38
Fax: 0212 675 08 39

Üretim Yeri: İkitelli OSB Mah. Masko 19A Blok NO:12/14 Başakşehir / İSTANBUL

Satış Noktaları:
İstanbul

1981 yılında mobilya ve dekorasyon imalatı ile üretim hayatına başlayan Starmobi, 1990 yılında ilk showroomunu hizmete açmıştır. Hizmet anlayışını güvenilen olma çizgisinden hiç saptırmayan Starmobi, satışa sunulan ürünlere gösterilen rağbetin karşısında üretim ve teşhir kapasitesini genişletmiştir.

Genel Merkez-Fabrika Adresi
Masko Mob. Çarşısı 19/A Blok No: 12/14 İKİTELLİ – İSTANBUL

STARMOBİ MOBİLYA

Starmobi Mobilya1981 yılında mobilya ve dekorasyon imalatı ile üretim hayatına başlayan STARMOBİ 1990 yılında ilk Show room’unu hizmete açmıştır.Hizmet anlayışını güvenilen olma çizgisinden hiç saptırmayan STARMOBİ, satışa sunulan ürünlere gösterilen rağbetin karşısında üretim ve teşhir kapasitesini genişletmiştir.

Geçen yıllarında katmış olduğu tecrübe ve birikimlerin doğrultusunda ürün yelpazesini genişleten STARMOBİ, dünya mobilya modasını yakından takip edip değişime her zaman açık olmuştur. Tecrübeli kadrosuyla iç mimar desteği vermekte olup, müşterilerimizin isteği doğrultusunda çözümler üretmekteyiz.

STARMOBİ kalitesini ve yaratıcı tasarımlarını görebilmek için siz değerli müşterilerimizi MASKO SHOW ROOM’umuza bekliyoruz.

Faaliyetler

Ürün Tipleri

Satış

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ELVE LUXURY ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında Elve Luxury – Sn. Muttalip KARTAL ziyaret edilmiş olup, Elve Luxury’ye …