SONGÜL AYDINLATMA

Songül Aydınlatma Logo

www.songulaydinlatma.com
Instagram: songulaydinlatma
Tel: 0212 609 24 25
Email: info@songulaydinlatma.com
Adres: Habibler Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:937/A Sultangazi/İstanbul/Türkiye

Genel Merkez:
Habibler Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:937/A Sultangazi/İstanbul/Türkiye

Satış Noktaları:
İstanbul/Türkiye – Erbil/Irak

SONGÜL AYDINLATMA

“Sizleri ışığın güzelleştiği ve anlam kazandığı yere davet ediyoruz”

Songül Aydınlatma 1984 yılından itibaren avize taşı imalatı ve aydınlatma alanında Türkiye’nin lider firmalarından biri olarak hizmet vermektedir. Şirketimizin Profesyonel kadrosuyla 8500 m2lik Üretim tesisimizde yüksek kalitede çok özel tasarımlarla Modern, Klasik ve Müşterilerimizin isteği üzerine özel aydınlatma ürünleri üretmektedir.

İsmi dünyaca bilinen ve kullanılan bir marka haline getirme misyonuyla hareket eden Songül Aydınlatma tamamen yerli ürünleri ile dünyanın birçok Ülkesine ihracat yapmaktadır. Yurt dışındaki 5 şubesiyle her geçen yıl daha da küreselleşen dünyayı yakından takip eden firmamız dünyanın en büyük Kristal üreticisi Asfour Crystal’in Türkiye Distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her şeyin üstünde tutan firmamız projeleri karşılıklı olarak çözümleyerek estetikten ve fonksiyonellikten ödün vermeden en doğru aydınlatmayı sağlamak prensibini kendine esas almıştır.

Türkiye’deki ve Dünya’daki bir çok seçkin projelerde imzası bulunan firmamız her türlü talebi karşılayacak ürün yelpazesi, donanım ve birikime sahiptir. Kanada, ABD, Meksika, Almanya, Avusturya, Rusya, Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Irak, Libya, Katar gibi Ülkelerin saygın projelerinde yer almıştır.

Türkiye’de de TC. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yeni tamamlanan Dünyanın sayılı büyüklükteki kütüphaneleri içinde yer alan Halk Kütüphanesinin tüm aydınlatma ürünlerinin üretimlerini yapmıştır.

Küreselleşen dünyayı, teknolojik gelişimleri yakından takip eden Songül Aydınlatma tasarım ve kalitede güncel olmanın bilinciyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2024 İSTANBUL MOBİLYA FUARI BAŞLADI

IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bugün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Türk ve dünya …