SOFALINE

SofaLine_logo

http://www.sofaline.com.tr
info@sofaline.com.tr
Instagram: sofalinemobilya
Tel: +90 (216) 387 75 01
Fax: +90 (216) 488 97 32
Üretim Yeri: Fahri Korutürk Cad. Tophane Sok. No:5 Kartal – İstanbul

Satış Noktaları:
İstanbul, Azerbaycan, Keyap, Florya

Sofaline Mobilya 25 yıl önce hafif-mekansal ve renk algısını uygun şekilde ve profesyonel olarak birleştirmek ve bu süreçte müşteri taleplerine mükemmeliyetçi şekilde yanıt vermek amacıyla kurulmuştur.

SOFALINE MOB DEK İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ

Sofaline Mobilya 25 yıl önce hafif-mekansal ve renk algısını uygun şekilde ve profesyonel olarak birleştirmek ve bu süreçte müşteri taleplerine mükemmeliyetçi şekilde yanıt vermek amacıyla kurulmuştur. Bu entegrasyonu kusursuz hale getirmek için, art decodan minimal tarza, Osmanlı mobilyalarında İngiliz bölgesine, neoklasikten modern-rustik ve avangarda kadar tüm mobilya stilleri dikkat alınmakta ve projelere uygulanmaktadır…

Deneyim ve bilgi birikimiyle birlikte, Sofaline mimari akışları ve yenilikleri yakından takip eder ve evler, ofisler, oteller ve daha birçok proje için müşteri taleplerine sahip olduğu üstün stiliyle karşılayacak kapasiteye sahiptir.  Ayrıca, Sofaline yüksek kalitede standart takımları üreterek diğer üreticilerden ayrılır. Tüm bunların haricinde, Sofaline müşterilerine benzersiz aksesuarlar, tekstil ürünleri, duvar kağıtları ve birçok iç dekorasyon ürünleri ile hizmet vermektedir.

Faaliyetler
Modern & Avangard ev mobilyaları

Ürün Tipleri
Ev Mobilyaları, konut, işyeri, otel, proje ve uygulaması

Satış
Toptan & Perakende