RETTO MOBİLYA

Retto Mobilya Logo

https://www.rettomobilya.com.tr/
info@rettomobilya.com.tr
Instagram: rettofurniture
Tel: 0312 350 94 75
Adres: Önder Mahallesi Ereğli Caddesi No: 42/ A-B Siteler Altındağ ANKARA / TURKEY

Genel Merkez:
Önder Mahallesi Ereğli Caddesi No: 42 / 11-12 Siteler Altındağ / ANKARA / TURKEY

RETTO MOBİLYA

Retto Mobilya 1999 yılından bu yana klasik mobilya denildiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan bir kuruluştur.

Retto Mobilya, Toplam Kalite Yönetimi’ni ve Kaizen Felsefesi’ni benimsemiş olup tedarikçilerden üretime, montaj işleminden satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda kalite ve kontrolden taviz vermemektedir.

Özgün tasarımları, çalışma disiplini, farklı dizaynları; en yeni cila ve en yeni kumaşlarla, en iyi ahşap seçimleri ile mobilya konusunda aranan ve en çok tercih edilen isim olmuştur. Zerafet, tarz, trend, konfor, saygınlık, kalite ve satış sonrası memnuniyet ilkeleri ile çalışan, hizmet ve ürün çizgisini hiç bozmadan sektördeki kalıcılığını ve bilinirliliğini sağlamlaştırmıştır.

Klasik tarzdaki yemek odası, yatak odası ve koltuk tasarımları ile toptan ürün pazarında da adından sıklıkla söz ettiren, imalat çizgisindeki sofistike yaklaşımları ile sektörün öncüleri arasında yer alır. Mobilya sanatının temsilcilerinden olan, ahşap işleme sanatına duyduğu aşk ile ürettiği birbirinden güzel modelleri, ince işçilik, özgün tasarımları ve benzersiz çalışmaları ile adını mobilya sektörüne yazdırmıştır. Geçmişten bugüne çizgisini bozmadan, sektördeki yerini her geçen gün daha da kalıcı hale getirmekte ve mobilya konusunda modayı belirleyen öncü marka olma yolunda ilerlemektedir…

Gerek tasarım, gerekse uygulamadaki ayrıntılar bizi biz yapan unsurlardır…

Faaliyetler
Klasik & Avangart mobilya üretimi

Ürün Tipleri
Yatak odası, yemek odası koltuk grupları

Satış
Toptan & Perakende

ÜRÜN ÖRNEKLERİ