RAVENNO

Ravenno Logo

Tel: +90 (216) 466 80 04
Instagram: yildizsandalye
Whatsapp Hattı : +90 (553) 764 59 36
Üretim Yeri: Dudullu Necip Fazıl Mahallesi Uran Sokak No: 2 (PK.34773) Ümraniye / İstanbul

Genel Merkez – Fabrika Adresi
Necip Fazıl Mah. Uran Sok. No:2 Ümraniye/İstanbul

Satış Noktaları:
İstanbul

Ravenno, evlerde kurtarıcı konumda olan sandalyeler için birbirinden farklı ve kullanışlı modeller sunuyor. Mutfak sandalyesi, salon sandalyesi, yemek masası sandalyesi, puf, katlanabilir sandalye gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak seçeneklerle dolu Ravenno sandalyeler modern çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Genel Merkez-Fabrika Adresi
Necip Fazıl Mah. Uran Sok. No:2 Ümraniye/İstanbul

RAVENNO

1978 Yılından itibaren aynı iş kolunda sürdürülen çalışmalar , üretim ve satış organizasyonu; “YILDIZ SANDALYE LTD.ŞTİ.’’adı altında İstanbul Dudullu Bölgesinde devam etmektedir.Ahşabın 3 boyutlu şekillendirildiği ürün tasarımlarında; uygun hammadde temin ve desenlenmesi, ergonomik ve ekonomik dizaynı, konforu, sağlamlığı ve de yüksek dayanıklılığı ile sürekli tüketici memnuniyeti ile takip edilir halde oluşu, YILDIZ SANDALYE’nin temel beklenti ve iş yapışıdır.

Hareketlı mobilya olarak bilinen Sandalye, Masa, Kanepe ve Oturma Grubu ürünlerimiz; 400 m2 lik ofis ve 2500 m2 lik kapalı alandaki iskelet, cila ve döşeme üretim gurublarımızda gerçekleştirilmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize Toplam kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak planlı olarak üretim ve sevkleri yapılmaktadır.

Şirket olarak hedefimiz; ürünlerimizin beğeni ve memnuniyetini daha ust seviyelere taşımak, yeni modelleri müşterilerine sunarak ilk ve özel olmak, planlama ve organızasyonlarımızla zamanında teslimatlar yapmak, rekabetcı fiyatlarda dahil olmak üzere sektörde ust sıralarda yer alarak sektörün biliniri ve tercih edileni olmaktır.

Faaliyetler

Ürün Tipleri

Satış