ÖZVERLER HOME&WALL

Özverler Logo

www.ozverler.com.tr
Tel: 0262 677 16 32
Email: randevu@ozverler.com.tr
Instagram: ozverler_homewall
Adres: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 1400 Sok. D:1406, 41060
Gebze, Kocaeli, Türkiye

Genel Merkez:

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 1400 Sok. D:1406, 41060
Gebze, Kocaeli, Türkiye

ÖZVERLER HOME&WALL

1959 Yılında Mehmet ÖZVERLER tarafından Fındıkzade – İSTANBUL ‘da küçük bir Resim Çerçeve Atölyesi olarak kurulan firmamız; 1995 yılına kadar Tuval imalatı, Yerli Çerçeve, Yağlı Boya Resimler ile sınırlı olan ürün çeşitleriyle yalnızca yurtiçi müşterilerimize hizmet sunabilmekte iken, bugün dünyanın en saygın kuruluşları ile yapılan ortaklıklar ve üretici olmanın verdiği güç ile Resim, Çerçeve Profili, Ayna, Dijital ürünleri ile yurtdışında da birçok firmaya hizmet verebilmektedir.
2008 yılından itibaren Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki 7000 m2 kapalı alanı olan Fabrikamızda Çubuk Çerçeve üretimi, Sanatsal Baskı Resim tasarımı ve üretimini gerçekleştirerek sektörümüze Sanayici kimliği ile hizmet vermeye devam etmektedir.
% 100 tüketici tatmini amacından kaynaklanan kalite ve hizmet anlayışımız beraber yol aldığımız müşteri portföyümüzün dayandığı en sağlam temeldir.

  • Mimarlar
  • Oteller
  • Mobilyacılar
  • Yapı Marketler
  • Resim ve Çerçeve Galerileri
  • Hediyelik Eşya Sektörü

Araştırma ve geliştirme konusunda üstlendiğimiz görev, sektörümüz açısından önem göstermektedir. Her geçen gün siz sayın müşterilerimizin beğenileri doğrultusunda yenilediğimiz yeni tasarımlar sayesinde tüm dekorasyon çözümlerine uyabilecek geniş bir ürün yelpazesi sunabilmekteyiz.
Firmamız; ülkemizde ve dünyada kullanılan en zevkli ve seçkin ürünleri siz sayın müşterilerimize ulaştırmaktan gurur duyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KÖPRÜCÜ TEKSTİL

Satış Noktası: Yukarı Dudullu Mahalesi, Necip Fazıl Bulvarı KEYAP Sitesi C1 Blok No:44/40 Ümraniye/İstanbul