MOGNO MOBİLYA

mogno-logo

www.mognomobilya.com/
info@mognomobilya.com
Instagram: mognomobilya
Tel: +90 (216) 499 34 25 – 26
Faks: +90 (216) 313 08 64

Üretim Yeri: Natoyolu 18 Mart Cad.No:19 Yukarı Dudullu – Ümraniye – İstanbul

Satış Noktaları:
Adıyaman, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Afganistan, Azerbaycan, Çin, Almanya, Yunanistan, Yemen, Hindistan

Mogno, yüksek üretim kapasitesi ve ileri teknolojisi sayesinde klasik zevklerden vazgeçmeyenlere ulaşılabilir lüks sunuyor.

ÇENİZHAN DEKORASYON MOBİLYA SAN VE TİC LTD ŞTİ

MOGNO, 15.000 M2’Yİ AŞAN ÜRETİM KAPASİTESİ VE GELİŞTİRİLMİŞ TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE BUGÜN KLASİK ZEVKLERİNİ ASLA YENİLEMEYENLERE UYGUN BİR LÜKS SUNUYOR.

HER ÇALIŞMADA KENDİNİ KENDİNE GÖSTEREN İNCE OLMA, PREMIUM MALZEME KULLANIMI VE DETAYLARA GÖZ ATILMASI DEĞERLER LİSTESİNİN BAŞLARINDA BİR STİL YARATMANIN BİR YAŞAM TARZI OLDUĞUNA İNANAN MARKA.

ZARİFLİ LEZZETLERE YÖNELİK VE ÖZEL DETAYLARIYLA SIKILAN ŞIK MOBİLYALAR VE İÇ MEKANLAR YARATAN MOGNO, MARKASINDAN ESİNLENEN KALİTEDEN İLHAM ALAN GÖZ ALICI TASARIMLARINA DAHA FAZLA KALİTE, KONFOR VE GÜÇ KATIYOR. OTURMA ODALARINDAN YATAK ODALARINA, YEMEK ODALARINDAN AKSESUARLARA, ZARİF İÇ MEKANLAR YARATAN MOGNO, MOBİLYAYI SANAT HALE GETİRİYOR …

Faaliyetler
Yeni klasik ev mobilyası

Ürün Tipleri
Yemek odası, yatak odası, plazma üniteleri, aksesuarlar

Satış
Toptan & Perakende