MODSİAD İFTAR YEMEĞİ GÖNLÜFERAH OTEL’DE GERÇEKLEŞTİ

Hiçbir aktivitemizde bizi yalnız bırakmayan kardeş derneğimiz MODSİAD  ( Bursa Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği ) bu seneki iftar programını Bursa Çekirge’deki Gönlüferah otel’de gerçekleştirdi.  Başkan Tamer BULUT ve yönetiminin tek tek kapıda karşıladığı misafirler, otelin terasında eşsiz Bursa manzarası eşliğinde iftarlarını açtılar.

Ramazan ayının uhrevi havası içerisinde birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı bu güzel günlerde Modsiad Ailesi olarak bir arada olmanın gururunu yaşıyoruz diyen Tamer BULUT Derneğimizin tanıtım ve bilinirliği adına pek çok girişimde bulunduk. İlk girişimimiz MOSFED’e üye olmak adımı oldu. Birlikten güç doğar mantığını her zaman dile getiren ve meslek örgütlerini önemseyen yönetimimiz büyük bir çatı altında bulunmayı önemseyerek yaptığı bu girişim ile bizlere yeni bir vizyon kazandırdı. Yaptığımız çalışmaların daha çok ses getirmesi, üretimlerimizin hak ettiği değeri bulması, paydaşlarımızla sıcak ilişkilerin yürütülmesi ve emeklerimizin karşılığını bulması adına bu çalışmayı çok ciddiye alıyoruz şeklinde konuştu.

Başkan Engin KÜÇÜK, Yönetim kurulu üyelerimizden Ümit ŞENGÜL, Harun KARAHAN, Davut KARAÇAK ve Çetin BOZKURT’un katılım sağladığı iftar yemeğinde, katlıkarından dolayı birer teşekkür plaketi alan B.B.Başkan Vekili Abdul Kadir Karlık, Nilüfer Belediye Başkan vekili Osman Günay, MOSFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç,İnegöl OSB Başkanı Zeki Şahin, MOBSAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Küçük ve MODSİAD Kurucu ve Onur Üyesi Selahattin Merey  Organizasyondan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Gece geç saatlere kadar süren sohbette ise konuşulan tek konu Mobilya Sektörünün sorunları ve gelecek hedefleri oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MARLETH.CO ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında, Yönetim Kurulu Toplantımız Marleth.co – Sn. Büşra Üstün’ün ev sahipliğinde bu …