MOBSAD’DAN BİR İLK

Mobsad Türkiye’de ilk kez farklı bir konsept olan hall bazlı fuar katılımıyla yer alıyor.

Türk mobilya sektörünü dünya mobilya pazarına yükseltmeyi hedefleyen MOBSAD (Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği), 28 Ocak – 02 Şubat 2014 tarihleri arasında CNR EXPO’da gerçekleştirilecek İSMOB Fuarı’na, Türkiye’de ilk kez farklı bir konsept olan hall bazlı fuar katılımıyla yer alıyor.

Dünyanın en önemli 3 mobilya fuarından biri olan ve bölgenin en büyük fuarı olan Mobilya Dekorasyon Fuarı (IMOB), bu sene kapılarını İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) adı altında açıyor. Bu sene 10. yaşını kutlayan ve 400 civarında firmanın katıldığı fuar, İstanbul Yeşilköy’de bulunan CNR EXPO’da, 28 Ocak-2 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Türk mobilya sektörünün temelini teşkil eden zanaatkâr kökenli, yüksek katma değerli mobilya üreticilerinin en seçkinlerini bir araya toplayan MOBSAD da 7 yıldır yer aldığı fuara, bu sene 41 üyesiyle katılıyor. MOBSAD, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 5. Hall’de Hall bazlı fuar katılımıyla fuarda yerini alıyor.

Haberin devamı için tıklayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HEDEF 4 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT

Pandemi döneminin yıldızı parlayan sektörlerinin ba­şında gelen mobilya sektörü 2020’de ihracatta 2019 rakamlarını koruyarak yılı …