MOBSAD İMOB 2013 FUARI’NDA TEK TİP STAND İLE DÜNYADA BİR İLKE İMZA ATTI

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen IMOB 2013 İstanbul Mobilya Fuarı, MOSAD’ın  5 numaralı salondaki tek tip stand katılımı ile dünyada bir ilke sahne oldu. 40 üyesini tek çatı altında toplayarak dış konsepti aynı dizayn edilmiş stand tasarımı ile ziyaretçileri büyüledi. MOBSAD üyelerinin birliği hakkında çok şey ifade eden bu katılım fuar esnasında ve fuar sonrasında adından sıkça söz ettirdi ve geleceğe yönelik çok önemli sinyaller verdi.

Fuara yedinci kez MOBSAD çatısı altında 5 numaralı salonda katılan firmalar ise özellikle ihracat fırsatları açısından fuarın beklentileri karşıladığını belirtti. Bir grup olarak topluca iştirak ettikleri IMOB vesilesiyle Türkiye’nin mobilya imajına da katkıda bulunduklarına inanan firmaların önemli bir kısmı yurtiçi bayilik ağı ile toptan satış imkânlarını da geliştirdiğini ifade etti.

Başarısını ve birliğini yurtdışına da taşımak hedefi ile kararlı adımlarla yürüyen MOBSAD, tek tip stand katılımı ile en somut adımlarından birini atarak Türk Mobilya Sektörüne yaptığı ve yapacağı katkıları bir kez daha gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EVFED 4. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

EVFED – Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Hilton Mall of …