MOBSAD, IDF FUARI İLE UMMAN’A HAZIRLANIYOR

MOBSAD IDF Fuarı İle UMMAN’a  Hazırlanıyor

2013’ü ihracat için yurtdışı fuarlarını tanıyarak ve üyeleri için detaylı ülke araştırmaları yapmak için ayıran MOBSAD, Alnimr Expo’nun desteği ile Umman IDF EXPO fuarını tanıma fırsatı bulacak.

3-5 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenecek fuarda  Info standı ile fuarda yer alacak derneğimiz, değerli üyelerimiz ve Türk mobilyası hakkında bilgilendirme yapıp yerinde pazar araştırması yapacaktır.

Fuar hakkında:

Umman’da gelişmekte olan yapı ve inşaat sektörüne paralel olarak oluşan iç dekorayon ve proje ihtiyaçları bugün çoğu iş yüklenici firmayı Umman’a çekmektedir.

Umman’ın uluslararası alandaki en önemli fuarlarından biri olan IDF Expo fuarı, iç dekorasyon ve mobilya sektöründe aktif firmaları bir araya toplayarak pazara girmek isteyenler için önemli bir kapı niteliği taşımaktadır.

Ürün ve hizmetlerin tanıtımının en etkili şekilde yapıldığı, üretici ve müşterileri bir araya getiren etkin bir  platform vazifesini üstlenen fuarda iç dekorasyon ve mobilya çözümlerinin yanı sıra dış cephe, inşaat, restorasyon, aydınlatma, yer kaplaması, eko yapılar ve altyapı projelerine de hizmet veren firmaların “Tek Çatı” altında toplandığı Umman’ın en önemli fuarları arasındadır.

FUAR PROFİNDE:

·         Aksesuar

·         Banyo –Mutfak

·         Aydınlatma

·         Luks Tüketim

·         Zemin ve Kaplama

·         Tekstil ve Halı

·         Iç ve Dış Dekorasyon

·         Mobilya

ÖZEL BÖLÜM OLARAK TA:

·         İç Dekorasyon, Mobilya ve Teçhizat

·         İnşaat ve Dış Cephe

·         Restorasyon

Alanlarında ziyaretçilerinin ilgisini çekecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ELVE LUXURY ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında Elve Luxury – Sn. Muttalip KARTAL ziyaret edilmiş olup, Elve Luxury’ye …