MOBSAD DUBAI INDEX FUARI’NDA

2013 yılını dış pazar için adım atma yılı olarak belirleyen MOBSAD çözüm ortaklarından TG EXPO’nun info stand desteği ile DUBAI INDEX Fuarında yer almaya hazırlanıyor.

Mobilya sektörünün dünyadaki en önemli buluşmalarından olan Index Mobilya ve İç Dekorasyon Fuarı, aydınlatma, ofis dekorasyonu, ev tekstili ve mobilya alt başlıkları ile 20-23 Mayıs 2013 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek.

Ventures Middle East verilerine göre, 2012 yılında Körfez ülkelerinin toplam mobilya ithalatı 2.073 milyar dolar seviyesinde gerçekleşti. Yalnızca Dubai’nin geçtiğimiz yılda gerçekleşen mobilya ithalatının 1 milyar dolarında üzerinde olduğu yine edinilen bilgiler arasında. Dünya’da yaşanmakta olan ekonomik kriz sonrası daralan ihracat pazarları göz önüne alındığında, Körfez bölgesi ve ülkelerinin çok önemli bir alternatif haline geldiği bu verilerle bir kez daha ortaya çıkıyor.

Hem fuarı tanımak, hem de gerekli pazar araştırmalarını yapabilmek adına MOBSAD Genel Sekreteri Barış GÖRGÜÇ ve Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır ÖZEN fuarda hazır bulunacaklardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EVFED 4. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

EVFED – Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Hilton Mall of …