MOBSAD ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Türk mobilya sektörünün sorunlarının, mobilyacıların birlik ve beraberlik içinde hareket etmeleriyle çözüme kavuşacağı inancının neticesinde ortaya çıkan MOBSAD yürüttüğü sosyal sorumluk projelerine bir yenisini daha ekledi. MOBSAD ve Kare Anaokulu sponsorluğunda düzenlenen Derin Mercan Demet Sevgi Şenliği ile sevgi evlerindeki çocukların keyifli bir gün geçirmesine katkı sağlandı. Ömerli’de yapılan etkinlikte MOBSAD Genel Sekreteri Barış Görgüç de hazır bulunarak Derin Mercan Doğa Macera Takımı ve çocuklarla birlikte hoş bir gün geçirdi.

Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği (MOBSAD) Türk mobilya sektöründeki sorunların çözümü için yaptığı çalışmaların yanı sıra yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çekiyor. Bugüne kadar Van depremi sonrası depremzedelere prefabrik konut yardımında bulunan, Somali’de su kuyuları açan MOBSAD ayrıca 5000 adet ağacın toprakla buluşmasını sağladı. Çeşitli etkinliklere de destek olan MOBSAD Liseler Arası Edebiyat Yarışması ve 4. Ulusal İç Mimarlık Sempozyumu’na sponsor oldu. Her zaman sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden MOBSAD yeni bir etkinliğe daha sponsor olarak bu konudaki duyarlılığını bir kez daha gösterdi.

MOBSAD ve Ataşehir’de hizmet veren Kare Anaokulu sponsorluğunda sevgi evlerindeki çocuklar için Ömerli’de Derin Mercan Demet Sevgi Şenliği gerçekleştirildi. Doktorlar, bankacılar, tasarımcılar ve reklamcılardan oluşan ve aileleri ile birlikte gönüllü olarak çalışmalar yapan Derin Mercan Doğa Macera Takımı etkinlikte sevgi evlerindeki çocukların keyifli bir gün geçirmesinde büyük rol oynadı. Oyun alanında gün boyunca çocukların çeşitli yarışmalarla doyasıya eğlendiği etkinlikte davetliler mangal ziyafeti ile de enfes bir gün geçirdi. Etkinlikte ayrıca katkılarından dolayı MOBSAD ailesi adına MOBSAD Genel Sekreteri Barış Görgüç’e teşekkür plaketi takdim edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MARLETH.CO ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında, Yönetim Kurulu Toplantımız Marleth.co – Sn. Büşra Üstün’ün ev sahipliğinde bu …