MOBİLYA SEKTÖRÜ MOBSAD İFTARINDA BULUŞTU

Mobilya Sanayi İşadamları Derneği’nin geleneksel iftar yemeği 500 civarında seçkin davetlinin katılımıyla İTO Cemile Sultan Korusu Tesisleri Havuzbaşı Restaurant’ta yapıldı. Bu yıl sekizincisi verilen MOBSAD İftarı geniş anlamıyla mobilya sektörünü temsil eden tüm oda, dernek, sanayi siteleri, kooperatif ve firmaları bir araya getirirken TOBB, İTO, İSO, KOSGEB, İİB, ETMK, İç Mimarlar Odası, MAKSDER, Yonga Levha Sanayicileri Derneği gibi önemli kuruluşlardan da başkan ya da yönetici düzeyinde katılım oldu. Sektörün önce gelen dernekleri olan MOSDER, MOBDER, MUDER, OMSİAD ve MODSİAD ile MASKO, MODOKO, MODESA, Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı gibi önemli mobilya merkezleri bu güzel etkinlikte MOBSAD’ı yalnız bırakmadı.

MOBSAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin KÜÇÜK ve Genel Sekreteri Barış GÖRGÜÇ ev sahipliğinde gerçekleşen gecede konuklar sema gösterisi, şiir dinletisi ve fasıl heyetinin doyumsuz konseri ile keyifli saatler geçirdiler. İstanbul Boğazı’nın muhteşem bir fon olduğu MOBSAD İftarı gecenin anlamına uygun huzur ve birliktelik havasını da en iyi şekilde yansıttı.

MOBSAD Başkanı Engin KÜÇÜK yaptığı kısa konuşmada sektörel birlikteliğin önemine değindi. Küçük bu yıl ülkemizde ve Dünya’da ilk kez yaklaşık 10.000 m2 alanda kurulan “tek kimlikli stand” ile MOBSAD’ın İstanbul Mobilya Fuarı’na ve sektöre getirdiği ortak dilden bahsetti. MOBSAD başkanı ayrıca üç yıldır çıkardıkları Mobilya Dekorasyon Ev ve Yaşam Tarzı dergisi MLive hakkında da bilgi verip dergiyi kucaklayan sektöre teşekkür etti. “Mobilya’nın Hayatımızdaki Yerinin Farkında mısınız?” isimli kampanyalarından ve MOBSAD’ın bu konuya özel olarak çektirdiği tanıtım filmine de sözleri arasında yer veren Engin KÜÇÜK tüm konuklara güzel bir gece diledi.

Gecede İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit gibi farklı şehirlerden gelen MOBSAD üye ve eşleri de sektörün ve MOBSAD üyelerinin kaynaşmasına vesile olan böylesi güzel etkinliklerin devamını dilediler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ELVE LUXURY ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında Elve Luxury – Sn. Muttalip KARTAL ziyaret edilmiş olup, Elve Luxury’ye …