MISSION: KINGDOM OF ARABIA

12-14 Kasım Cidde’de gerçekleştirilen INDEX fuarına info stand ile katılım yapan MOBSAD eş zamanlı olarak 10-15 Kasım arasında Riyad ve Cidde şehirlerine Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Engin KÜÇÜK önderliğinde bir heyet ziyareti de düzenlemiştir. Derneğimizin yurtdışında tanıtımı için bu önemli misyonu üstlenen ekibimiz; Ticaret Müşavirlikleri, Sanayi ve Ticaret Odası ve ülke çapında mobilya sektörünün öncü gruplarını yerlerinde ziyaret etmiştir.

Gerek mobilya sektörü gerekse derneğimiz adına oluşturulan bu artı yönlü imaj sayesinde ikili diyaloglar bir üst seviyeye taşınmıştır. Özellikle resmi kanallar vasıtasıyla ulaşılan sektör firmaları, MOBSAD’ın güven veren işbirliği çatısını benimsemiş ve ileriye dönük işbirliklerine kapılarını sonuna kadar açmışlardır.

Bu başarılı misyonu diğer ülkelere de taşıyabilmek hedefinde olan MOBSAD Yönetim Kurulumuz  ve Sayın Başkanımız Engin KÜÇÜK’ü sektörümüz ve üye firmalarımız adına tebrik ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HEDEF 4 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT

Pandemi döneminin yıldızı parlayan sektörlerinin ba­şında gelen mobilya sektörü 2020’de ihracatta 2019 rakamlarını koruyarak yılı …