LUTRA MOBİLYA

Lutra_Mobilya_logo

http://www.lutra.com.tr
info@lutra.com.tr
Instagram: lutramobilya
Tel: +90 (312) 348 72 02
Fax: +90 (312) 348 75 55

Üretim Yeri: Güneşevler Mah. Kona Sokak No:2 Siteler Altındağ / Ankara

Satış Noktaları
Ankara, İstanbul Masko, Modoko, Samsun, Bakü, Antalya, Gürcistan

Lutra Mobilya halen yönetim kurulu başkanlığını yapan Hüseyin Kaya tarafından kuruldu. 1990’lı yılların sonuna kadar klasik mobilyalar üreten Kaya, 2000’li yıllar ile değişen tarz ve trendleri takip ederek modern mobilya üretimine geçmiştir.

HÜSEYİN KAYA MOBİLYA DEKORASYON SAN TİC LTD ŞTİ

Lutra Mobilya halen yönetim kurulu başkanlığını yapan Hüseyin Kaya tarafından 1960’larda kuruldu. Lutra Mobilya; Hüseyin Kaya Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır.

Modern mobilyanın öncülerinden olan Lutra Markasının altında 60 senelik bilgi, tecrübe ve deneyim vardır.

Oturma odasından yemek odasına, yatak odasından genç odasına, duvar ünitelerinden oturma gruplarına kadar bir evde olması gereken her mobilyayı üreten Lutra, satış öncesi ve sonrası öncelikli müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Modernin yanında günümüz trendi olan avangard tarzda mobilyalar da üreterek, her zevke hitap ettiği gibi, kişiye özel tasarımlar yapan Lutra,15.000 m2 kapalı alanı bulunmakta olan kendi fabrikasında, deneyimli mimar ve iç mimarlardan oluşan tasarım ekibiyle, 150 personel ile birlikte üretim yapmaktadır.

Türkiye genelindeki mağazaları ve birçok ülkeye ihracatı ile Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamakta olan Lutra, Azerbaycan, Kıbrıs ve Dubai mağazalarıyla yurt dışında ülkemizi temsil etmektedir.

Faaliyetler
Modern, avangart ev mobilyaları ve dekorasyon

Ürün Tipleri
Yemek, yatak, oturma odaları, TV üniteleri, dekorasyon

Satış
Toptan & Perakende