La’Medore

La'Medore Logo

Genel Merkez – Fabrika Adresi
Mahmutbey Mah. 2413 Sokak ZE Plaza Daire.31 Kat.3 İstoç, Bağcılar, İstanbul

LA’MEDORE
Venüs Uluslararası Pazarlama Ltd. Şti.

Venüs Uluslararası Pazarlama Ltd. Şti. (La’medore) ev dekorasyonu ve züccaciye alanlarında, sektörün güncel trendlerini ve değişen dünyanın gerekliliklerini yerine getirerek, uluslararası geçerliliği olan ürün gamları ile “Dekorasyonda Yeni Trend” yaratmak amacıyla kurulmuştur.

Geniş ürün gamı, ödün verilmeyen yüksek kalite algısı ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile yemek gruplarından salon takımlarına, ithal ürünlerden cam gruplarına zengin koleksiyon gücü ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında etkin rol üstlenmektedir.

İstanbul merkezde yer alan, 800 m2’lik showroom alanı ile, partnerlerine açılan kapı olan La’medore; tüm Türkiye’ye yayılmış olan dağıtım kanalı ve tamamiyle profesyonel yapı taşlarına oturtulmuş olan “Bayi Dağıtım Sistemi” ile işlemlerini gerçekleştirmektedir. Önümüzdeki hafta açılacak olan 700m2’lik İnegöl showroomu ile yurtdışı pazar payının arttırılması amaçlanmaktadır.

Ürün gamı ile emsallerinden ayrılan, estetik algısı yüksek ve üstün malzeme kalitesi ile üretilmiş dekoratif ürün alanında; “Doğru Fiyat, Doğru Ürün ve Doğru Sistem” mottosuyla hedefine emin adımlarla yürümektedir.