KERVAN INTERIOR

Kervan Interior Logo

www.kervaninterior.com.tr
info@krvn.com.tr
Instagram: kervaninterior
Tel: 0216 561 32 32
ÜRETİM YERİ: MERVE MAH. UZUNGÖL CADDESİ NO:1 SANCAKTEPE / İSTANBUL

Genel Merkez – Fabrika Adresi:
MERVE MAH. UZUNGÖL CADDESİ NO:1
Ümraniye – İSTANBUL – TÜRKİYE

KERVAN TEKSTİL SAN VE DIŞ TİC LTD A.Ş.

1977 yılında kurulan Kervan, 40 Yılı aşkın tecrübesi ile evleri güzelleştirip yaşam alanlarına değer ve zenginlik katarak sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak hizmet vermekteyiz. 2001 senesinde ürün yelpazesini genişleterek modern ve klasik mobilya satışına da başlamıştır.

14 bin ürün çeşidi ile kuruluşundan bu yana kalite ve müşteri mutluluğunu hedefleyerek, ürün ve hizmetlerimizin faydasını tüketiciler için her zaman en üst düzeye çıkarmayı hedeflemiştir. Kurulduğumuz günden itibaren istikrarlı büyüme sürdürerek, 2016 yılında Home Sweet Home markası ile birleşerek perakende zincirini genişletip, KERVAN markası ile Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çorlu, Kocaeli, Antalya, Muğla, Adana olmak üzere 30 mağaza, Home Sweet Home olarak 18 mağaza ile yurt dışında hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi yatırımlarımız ile markalarımıza bir yenisini ekleyerek KERVAN Interior markası ile hayal ettiklerinizi sizin için tasarlıyoruz.

Sektördeki uzmanlığımızı ve yenilikçi estetik anlayışımızı; kişiye özel ve tercihinize göre mobilya tasarımlarımızla buluşturuyoruz.

Faaliyet Alanlarımız:
Mağazacılık perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat ve üretim konularında faaliyet göstermekteyiz.

KERVAN Interior satış noktalarımız:
İstanbul, Kalamış ve İzmir Karşıyaka mağaza (çok yakında).

ÜRÜN ÖRNEKLERİ