KAAS MOBİLYA

Kaas_Mobilya_logo

http://www.kaas.com.tr
info@kaas.com.tr
Instagram: kaasfurniture
Tel: +90 (224) 240 20 04
Fax: +90 (224) 240 20 22

Üretim Yeri: Mudanya Caddesi Organize Sanayi Yolu No:111 Nilüfer / Bursa

Satış Noktaları:
Bursa,  İstanbul, Ankara, Mersin ve Gaziantep Bakü, Dubai, Abu Dabi, Rusya ve Nijerya

Kaas Mobilya özgün tasarımları, gösterişli ve modern çizgileriyle müşterilerine daima en doğru hizmeti sunabilmek adına 2009 yılında ‘Süleyman Kara’ tarafından kurulmuştur. Firmanın kuruluşundan önce 7-8 yıl boyunca Ar-ge çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmiş, yurt içinde ve yurt dışında mobilya ve dekorasyonla ilgili fuarlara katılım sağlanarak gerekli analizler yapılmıştır.

Genel Merkez – Fabrika Adresi
Mudanya Cad. Organize Sanayi Yolu No: 111 Nilüfer – BURSA – TÜRKİYE

KAAS MOBİLYA DEKORASYON LTD ŞTİ

Kaas Mobilya özgün tasarımları, gösterişli ve modern çizgileriyle müşterilerine daima en doğru hizmeti sunabilmek adına 2009 yılında kurulmuştur.

Müşterilerimize iç mimariden, dekorasyona, hareketli grupların tasarımlarından, mutfak ve banyo mobilyalarına kadar evlerinin içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü hizmeti imalatından kurulum aşamasına varana kadar yüksek kalite ile sunuyoruz.

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak projelerini geliştiren Kaas Mobilya tekstil kökenli oluşu nedeniyle kumaş ve desenlerle ilgili zengin kombinasyonlar ile buluşturarak kültürümüze özgü motif, desen ve renkler kullanarak müşterilerimizi hayallerindeki tasarımlarla buluşturuyoruz.

Kaas Mobilya, tasarladığı koleksiyonlar ile 3 “en iyi konsept” ödülü alarak ülkemizdeki öncü markalar arasında yerini almıştır.

Kaas Mobilya yurt içinde merkez Bursa olmak üzere; İstanbul, Ankara, Mersin ve Gaziantep de yurt içi şatış noktaları; Bakü, Dubai, Abu Dabi, Rusya ve Nijerya gibi ülkelerde de yurt dışı ihracatı ile hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

Faaliyetler
Klasik – Modern – Avangart ev mobilyası

Ürün Tipleri
Ev Mobilyaları, konut, işyeri, otel, proje ve uygulaması

Satış
Toptan & Perakende