GK MOBILIA

GK MOBILIA Logo

GK MOBILIA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
www.gkmobilia.com
info@gkmobilia.com
Instagram: gkmobilia
Tel: +90 (224) 715 70 07

Fabrika Adresi
Mahmudiye Mah. 29. Mobilya Sok. No:19 inegöl / BURSA

GK MOBILIA

1988 yılında kurulup babadan oğula devir olan GK Mobilia, 4.000 m alanda üretim alanında hizmetlerini sürdürmektedir.

Hayatı şekillendiren geniş bir ürün yelpazesine sahip olan GK Mobilia, modern ve yenilikçi yaklaşımlarla yaşam alanlarına değer katar. Kaliteli ürün politikamızı müşteri beklentilerine uygun olarak şekillendiği zengin koleksiyonumuz, tüm müşterilerimizde beğeni toplar.

Beklenti ve ihtiyaçların en üst seviyede karşılandığı hizmet standartlarımız kurumsal bir anlayışla belirlenmiştir. Türkiye’nin dört bir yanına sevk ettiğimiz kaliteli mobilya hizmetleri, yaşamın tüm renklerini bir araya toplayarak gelişir. İlham veren tasarımların altına imzasını atan ekiplerimiz, teknolojiden aldıkları güç ile her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışır.

Üretim süreçlerimizdeki teknik operasyonlarımıza sanatı ve sanatçıyı dahil ederek bilinen mobilya üretim algısını değiştiriyoruz. Çünkü mobilya üretimlerimizin her aşamasında sanatını icra edebilen büyük bir ekiple yol alıyoruz.

Bu sayede markamızın sektöre değer kattığına inanıyoruz. Ürettiğimiz mobilya ile sağlamış olduğumuz memnuniyeti sürdürmeye ve yaşam alanlarınıza değer katmaya devam edeceğiz.

GK Mobilia, ihracat çalışmalarını sürdürürken, her türlü güçlü ve büyük projeye imzasını atarak mobilya sektöründe önemini vurgulamaktadır.

GK Mobilia, yüzde yüz Türk sermayesiyle, Türkiye’de üretilmektedir.

GK Mobilia’nın başarısını, minimal tasarım, çağdaş ve estetik unsurlar oluşturmaktadır. 8 yıldır kendini reformlara adayan GK Mobilia, sektöre yön vermeye tüm hızıyla devam etmektedir.

Her yıl koleksiyonlara eklenen yeni tasarımlarla ürün yelpazesini genişletmektedir. Son yıllarda başlattığı ‘’doğaya dönüş’’ mottosuyla tasarlanan ve hayata geçirilen doğal ürünlerle isminden sıkça söz ettirmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2024 İSTANBUL MOBİLYA FUARI BAŞLADI

IIFF Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bugün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açtı. Türk ve dünya …