FOXWOOD

Foxwood Interior Logo

Adres
Şerifali Mahallesi Emin Sokak No:26/1
Ümraniye / İSTANBUL

FOXWOOD

Herbiri kendi alanında çok değerli uzmanlık birikimine sahip olan Aykut PEKBAŞARAN, Haşim ÖZDEMİR ve Bahattin ÖZDEMİR, 17 Haziran 2020 tarihinde kurdukları birliktelik ile Amerikan ve Fransız Country tarzını hem ülkemizde hem de yurtdışında geliştirmek üzere oluşturdular FOXWOOD markasını. Firmamız bir taraftan kendi tasarımları olan ürünleri üretmek üzerine çalışarak çeşitliliğini artırmakta, diğer taraftan da oldukça zengin bu çeşitliliği yurtiçi ve yurtdışı beğenilerle buluşturmak üzere hızla mağazalaşmaktadır.

Bu amaçla ilk mağazamızı Masko mobilya sitesinde açtık. Ardından Bodrum’ da muhteşem bir alanda buluşturduk ürünlerimizi hedef kitlemizle. En son olarak da Modoko mobilya sitesi yakınlarında bir outlet mağazası açarak geliştirdik hizmetlerimizi. Özellikle yurtdışından gelen müşterilerimiz bu mağazalarımızda bir taraftan beğendikleri ürünleri seçerken diğer taraftan da atölyelerimizi gezerek bu ürünlerin nasıl üretildiklerini izleyebilmektedir.

Amacımız, misyonumuz ve vizyonumuz;
İlk seferinde ve her defasında müşterilerimizin beklentilerini gerek kalite gerekse zarafet ve şıklık bakımından aşmaktır.