DÖNEM YARDIMLAŞMA DÖNEMİDİR

Kıymetli üyelerimiz,

Dünya genelinde hissedilen corona covid-19 virüsüne karşı, kişisel ve kurumlarımızda gerekli tedbirleri almak zorundayız. Çalışma ortamlarımızdaki hijyen konusu önemini bir kez daha göstermiş olup, şer gibi gözüken bu süreç firmalarımız için iyileştirme ve çalışma şartlarının düzenlenmesi konusunda hayırlı olacağını düşünmekteyiz.

Bu süreçte, özellikle sosyal medya hesaplarında yapılan gerçekliği yetkili kurumlar tarafından teyid edilmeyen bilgi ve paylaşımlara itibar etmemenizi rica ederim. Gerekli bilgilendirme devletin yetkili organları tarafından yapılmakta olup, sosyal medya ve bilgilendirme kanalları takip edilmelidir. Yanlış bilgilendirmeler daha büyük kronik psikolojik ve ekonomik sorunlara sebebiyet verecektir.
Devletimiz başından beri bu süreci kontrollü ve itidalli davranarak dünya ülkeleri ile karşılaştırıldığında başarılı bir şekilde yürütmektedir. Devletimiz gerekli sosyoekonomik tedbirleri almış, alıyor ve yakın zamanda da iş dünyası ve vatandaşı ile paylaşacaktır.

Bizler iş dünyası olarak geçmiş dönemlerde çok daha büyük sorun ve sıkıntıları aşmış bulunmaktayız ve bugünde iş dünyası olarak işimizin başında normal hayatımızda olduğu gibi çalışmaktayız. Ye’se kapılmadan sürat ile firmalarımızın kabiliyetlerini, yapması gerekenleri gözden geçirerek yeni dünya ticaret düzeninde fırsatları kovalamak zorundayız.

Dönem yardımlaşma dönemidir, doğru bilgilerin paylaşılması, itidalli olma ve dikkat etme dönemidir.

Kıymetli üyelerimizin bilgilerine rica eder,
Sağlıklı bereketli günler dilerim.
Nuri Gürcan
Mobsad Yönetim Kurulu Başkanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MARLETH.CO ZİYARETİMİZ

Üye ziyaretleri programımız kapsamında, Yönetim Kurulu Toplantımız Marleth.co – Sn. Büşra Üstün’ün ev sahipliğinde bu …