ALBER MOBİLYA

Alber Mobilya Logo
Alber Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şti.
www.albermobilya.com
Phone: +90 (212) 611 20 23
Fax: +90 (212) 476 73 23
Instagram: by_alber_mobilya
Üretim Yeri: Selahattin Eyyübi Mah. Piri Reis Cad.No:10/A Kıraç Esenyurt / İst.

Satış Noktaları:
İstanbul

ALBER MOBİLYA; Kıraç-Esenyurt-İstanbul’da kapalı alan fabrikada üretim yapmaktadır. 1959’dan bugüne kadar oluşturduğu kalite ve tecrübeyi sonraki nesillere aktarmak ilkesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

ALBER MOBİLYA

ALBER MOBİLYA; Kıraç-Esenyurt-İstanbul’da 10.000m² kapalı alan fabrikada üretim yapmaktadır. 1959’dan bugüne kadar oluşturduğumuz kalite ve tecrübeyi bizden sonraki nesillere aktarmak ilkesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önceliğimiz ar-ge, inovasyon ve değişen&gelişen teknolojiye uyum sağlayarak farklı,kaliteli,uygun fiyatlı ve güzel ürünler sunmaktır. Müşterilerimiz fabrikamızı ziyaret ettiklerinde 400m² showroom’umuzda hep yeni ürün olsun diye çalışıyoruz. Ürün çeşitlerimiz ağırlıklı olarak mobilya aksesuarlar şeklinde ; Zigon sehpa, orta sehpa, sehpa takımları, lambader, tv üniteleri, paravanlar, çalışma masası, kitaplık olarak özetlenebilir.

İhracata çok önem veriyoruz.Güncel olarak 39 ülkeye ihracat yapıyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında her sene Mobilya Fuarlarına katılıyoruz, amacımız ihracat yaptığımız ülke sayısını ve hacmini daha da arttırarak ülkemizin ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunmaktır.

Köklü bir geçmişin geleceğe uzanan elleri…

Faaliyetler

Ürün Tipleri

Yatak Odası, Yemek Odası, Modüler Mobilya

Satış