SEKİZ NET REKLAM

MobilyaDekorasyon.com_logo

www.mobilyadekorasyon.com
sales@mobilyadekorasyon.com
Instagram: mobilyadekorasyoncom
Tel: +90 (216) 364 89 88
Adtes: Tavukçuyolu Caddesi No:150 Altunlar İş Merkezi Kat:4 Daire:7
Y. Dudullu İstanbul – TÜRKİYE

2009 yılından bu yana daha çok kendi projelerine ağırlık veren firma, bunların yanı sıra halen butik anlamda Dijital Reklamcılık, son 5 yıldır ise ağırlıklı olarak günümüzün vazgeçilmez mecrası olan Sosyal Medya yönetimi konusunda hizmet vermekte ve müşterileri için Sosyal Medya içerikleri üretmektedir.

SEKİZ NET LTD

1999 yılında Sekiz farklı sektörden Sekiz girişimcinin kurduğu Sekiz Net Reklam geçen 18 yılda çok çeşitli projelere imza atmıştır.  Başlangıçta kurucu ortakların firmalarının kendi reklamlarını daha iyi organize edebilmek ve bir proje ile yola çıkan firmamız geçen 18 yılda özellikle KOBİ ölçeğindeki Mobilya firmalarının reklamları konusunda uzmanlaşmıştır.

Geçen 18 senede biri organize sanayi, 4 sanayi sitesi, ve 4 STK için özel projeler hazırlamış ve bu siteler içerisindeki firmaları dijital ortam ile bir araya getirmiştir. Bugüne kadar kurumsal olarak yaklaşık 350 firmaya Dijital ve Masaüstü Yayıncılık alanında hizmet sunmuştur.

2009 yılından bu yana daha çok kendi projelerine ağırlık veren firmamız, bunların yanı sıra halen butik anlamda Dijital, Masaüstü Yayıncılık ve Sosyal Medya konusunda hizmet vermektedir.

18 Yılda tamamı hayata geçirilmiş olan ( Hiçbiri taslak çalışma değildir ) proje ve tasarımlarımızı hizmetlerimiz kısmından inceleyebilirsiniz.

Faaliyetler
Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

Ürün Tipleri
Mobilya portalları, web projeleri, Reklam tanıtım hizmetleri

Satış
Perakende