ROMANO

ROMANO

Adres
Merkez Mevkii 16126. Sokak No: 40
Taşköprü Köyü / Merkez / DÜZCE

ROMANO

ÖZENÇ MOBİLYA 1959 yılında Bolu’nun Düzce ilçesinde mobilya üretim ve satışı üzerine, küçük bir aile şirketi olarak Necdet Özenç tarafından kurulmuştur. 1979 yılında oğlu Ali Özenç tarafından bünyesine dahil edilmiş olan Ahşap ve Kereste üzerine özel üretim ve uygulamaları ile şirket hacmi genişlemiştir. 2012 yılında şirketin 3. kuşağı olan Anıl Özenç tarafından kurumsallaşmak adına ilk ve önemli adımlar atılmaya başlanmış ve ROMANO markası doğmuştur.

2013 yılında geçmişten günümüze gelen tecrübe ve bilgi ışığında, Uzakdoğu ülkelerinden ithal etmiş olduğu tik, su sümbülü ve rattan bahçe mobilyası ürünleri ile markamız ROMANO iç ve dış mekan mobilya satışında genişleyerek yükselişe geçmiştir.

Mağazacılık sektörünün yavaş yavaş satış hacmini kaybettiği ülkemizde bir yandan butik masif mobilya ve hareketli  mobilyalar üreterek, kendi internet mağazası olan, www.romanodizayn.com üzerinde kurduğu geniş ağ ile tüm Türkiye’ ye ürettikleri mobilyaları doğrudan satarak başladığı yolculuk;

O günden beri, otel mobilya ve uygulama projeleri ile devam etmektedir. Uyumlu ve esnek yapısıyla mimarlık gruplarıyla yaptıkları anahtar teslim projelerde çözüm ortağı olarak çalışmaya başlayarak, 2013 yılından bu yana otel mobilyaları ve ahşap donanımları üretmeye başlamış, proje mobilyacılığında büyüme elde ederek, birçok 5 yıldızlı otel, lüks restaurant ve cafeler ile iş ortaklıkları geliştirmiş ve birçok projeye imza atmıştır.