ELİGÜL BRONZ MOBİLYA

Eligul_logo

http://www.eligulbronz.com
eligul@eligulbronz.com
Instagram: eligulbronz
Tel: +90 (312) 353 39 53
Fax: +90 (312) 351 97 37
Üretim Yeri: Çiğiltepe Mahallesi 14. Sokak No:17 Siteler / ANKARA

Satış Noktaları:
Ankara, Rusya, Dubai, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, İran, Irak

Eligül Bronz, sadece yurtiçi şubeleriyle değil, yurtdışında açtığı önemli bayii/showroom’larla da satış yapmaktadır. Pek çok ülkeye ihracat yapan firmanın, önemli showroomlarından biri de Dubai, Sahrjah’da hizmet vermektedir.

Genel Merkez-Fabrika Adresi
Ulubey Mah. Karacakaya Cad.No:89 Siteler – ANKARA

ELİGÜL BRONZ MOBİLYA SAN TİC LTD ŞTİ

1983 yılında Eligül ailesi, Eligül Bronz’u kurarken akıllarında tek bir fikir vardı; her parçası el işçiliğiyle özel olarak üretilmiş oryantal tarzda mobilyalar üretebilmek. Ailenin bunun için bronz kullanmaya karar vermesi uzun sürmedi. Bronz’un kolay şekil almasının yanı sıra tasarımlara uyum sağlayan doğal rengi ve doğru alaşımları, yıllara meydan okuyan dayanıklılığı nedeniyle; kaliteli ve özel mobilyaların temel taşı olmasına karar verildi.

Eligül Bronz belirli bir seri ya da katalog sunmak yerine, firma belirlenen özel müşteri portföyü üzerinden firma, hem müşterilerinin özel isteklerine uygun tasarımlar yaratıyor.

Ankara Siteler’deki Eligül Bronz merkez binası ISO 9001:2000 belgesini alan firma, bütün ürünlerinin tasarım ve üretimini tamamen kendisi üstlenmekte ve çok sayıda personeline istihdam imkanı sunmaktadır.

Rusya, Dubai, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, İran ve Irak başta olmak üzere pek çok ülkeye ihracat yapan firmanın, önemli showroomlarından biri de Dubai, Sahrjah’da hizmet vermektedir.

Faaliyetler
Klasik bronz mobilya üretimi ve dekorasyon

Ürün Tipleri
Yatak, yemek, koltuk, ofis, aksesuar

Satış
Toptan & Perakende