CVK Furniture

CVK Furniture Logo

Mağazalar
Modoko Mobilyacılar Sitesi 1. Sk. No: 175 Ümraniye/İstanbul
Modoko Mobilyacılar Sitesi 2. Sk. No: 166 – 167 Ümraniye/İstanbul

CVK FURNITURE

CVK olarak kurulduğumuz günden bu yana, en önemli önceliğimiz olan kaliteyi, müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürü haline getirdik. Üretim kalitemiz ve teknik servis hizmetlerimizle, dünya standartlarının da üzerine çıkmayı hedefledik. Tasarım sürecinden üretime, satıştan satış sonrası hizmetlerimize kadar her aşamada, ürünlerimiz kalite kriterlerimiz doğrultusunda kontrol edilmektedir. Değerlerimiz CVK OLARAK Zamansızdır her zaman moda olan tasarımlar sunar.

Vizyonerdir daima geleceği düşleyerek tasarlar. Yenilikçidir modern yaşamın gereksinimlerine uygun koleksiyonlar hazırlar. Öncüdür çizgisiyle sektöre yön verir. Şıktır ürünleriyle her zaman beğeni toplar. Güvenilirdir müşterilerine ve iş ortaklarına her zaman ve her koşulda dönüş sağlar Kalitelidir zamansız tasarımlarının uzun yıllar kullanılmasına, sağlamlığıyla olanak sağlar. Samimidir iş ortaklarını ve çalışanlarını yakından tanır. Duyarlıdır çevre dostudur ve çevreye daha az zarar verecek biçimde kaynakların idareli kullanımını önemser. İHRACAT; CVK Mobilya; ihracata yön veren ağıyla Avrupa ve Asya’da geniş ürün yelpazesiyle adından sıkça söz ettirmektedir. Uluslararası platformlara taşınan çizgisiyle dünyada birçok ülke tarafından tercih edilen ve önerilen bir marka haline geldi. Avrupa ve birçok kıtada tercih edilen güvenilir mobilyasıyla dünya dostu olan CVK mobilya ihracatı her sene bir üst seviyeye çıkarıyor. Vizyonumuz; çağdaş mimarinin sunduğu yaşam alanlarının gereksinimlerine odaklanarak; tasarlanan ürünlerin estetik ve kaliteyle buluştuğu, müşteri memnuniyeti ve güveninin öncelikli ilke edinildiği, global saygınlık kazanmış bir mobilya markası olmak.

CVK Mobilya ilk yolculuğuna 2007 yılında İstanbul Ziverbey’de küçük bir işletme olarak başladı. Küçük çaplı işletmede finansal anlamda bir sıçrayış olmasa da sektörün pazar değerini algılamamız için kayda değer bir başlangıç yaptık. Mobilyanın Türkiye’de üretim ve ihracat anlamında parladığı dönemlerdi. Bunun avantajını kullandık , henüz üretim yapmazken işin tasarım ve ar-ge alanında ilerleyerek güncel ve modern mobilyalar tasarladık. Şirketimiz o dönemden günümüze kadar geliştirdiği kendine has ve özgün prensibiyle her geçen gün gelişen ve ilerleyen bir firma oldu. Uzun seneler o bölgede faaliyetlerimizi bu prensiplerle sürdürdükten sonra 2014 yılında Türkiye’nin ilk Mobilya kenti olan Modoko Mobilyacılar Sitesinde mobilya ve mimarlık mağazası olarak hizmet vermeye başladı. Bu aşamada 2014 yılında CVK Yapı Ahşap San. üretim fabrikası da faaliyetine başladı. Böylelikle hem üretim hem de pazarlama alanında dışarıya bağlı kalmadan , kendi üretimimizi yapmaya başladık. Mutlu ve aile gibi bir ekiple her projenin ve her işin arkasında kendimize güvenen bir firma olmanın mutluluğunu sürdürüyoruz.