ÇALIŞKAN OFİS

Çalışkan Ofis Logo

Çalışkan Ofis Mobilyaları A.Ş.
www.caliskanofis.com
Tel: 444 80 78
Faks: +90 (216) 365 51 80
Instagram: caliskanofismobilya
Üretim Yeri: Gazi Cad. Merkez Mah. Kaynarca Mobilya İhtisas Org. San. Bölgesi Adapazarı / Sakarya

Satış Noktaları:
Modoko, Masko, Bursa

Firma 1974 yılında İnş. Müh. Veysel ÇALIŞKAN tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Genel Merkez-Fabrika Adresi
Modoko Sanayi Sitesi 3. Cadde Y. Dudullu Ümraniye/İstanbul

ÇALIŞKAN OFİS

Firmamız 1974 yılında İstanbul’da kurulmuştur.Firmamız 1994 yılında büro mobilyası üretimindeki hem kaliteyi yükseltmek hem müşteri ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmek için Dudullu’daki fabrikasına taşınmıştır.1996 yılında ülkemize ilk CNC Makineyi getiren bir iki firmadan biridir.

Yıllar içinde açılan Gebze, Maltepe, İçerenköy, Masko ve Modoko mağazalarıyla birlikte perakende müşterilerinin de taleplerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

2004 yılında yeniden yapılanmaya giden firmamız Ofis mobilyasında proje ağırlıklı çalışmalarını arttırmıştır. Firma kimliğine uygun özel mobilyalar üretmeye başlamıştır.

ISO 9001 Kalite Belgesi almış olan firmamız, beklentileri yüksek olan firmalara özel proje çalışmalarıyla destek vermeye devam etmektedir.

Firmamız BÜRO MOBİLYA’larındaki kalitesini tescillemek amacı ile 2012 yılında MGB Güvence Belgesi , MEP Güvence Belgelerine ek olarak TSE Kalite Belgesini de almıştır. 2012 yılında açılan Modoko Exc. mağazası ile OFİS MOBİLYASINDA hali hazırda sunmakta olduğu makam takımları , çalışma masaları , toplantı masaları , bankolar , ofis koltukları , büro kanepeleri gibi ürünlerine ahşap makam masaları , masif makam grupları gibi yeni üst sınıf ürünlerinide katmıştır.

Faaliyetler
Büro ve Mağaza Mobilyaları İmalatı

Ürün Tipleri

Satış